İbrahim Tatlıses’in aynı zamanda şarkıcı olan oğlu İdo Tatlıses, Galatasaray-Fenerbahçe maçını arkadaşlarıyla birlikte izledi. Tatlıses o anları sosyal medya hesabından paylaştı.
Tatlıses gibi fanatik bir F.Bahçe taraftarı olan İdo Tatlıses’in de takımının gol atması sırasında güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri kaydederek herkesi güldürdü.
Genç şarkıcı, Galatasaray-Fenerbahçe derbisindeki gol sevinci sırasında yerinde duramadı. Tatlıses’in F.Bahçe golünün ardından arkadaşlarıyla yaptığı ilginç neşeli hareketler sosyal medyada gündem oldu.
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
![Eski eşiyle fotoğrafını görünce azarladı:](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/18809354/18809354-148x74.jpg)
![İstanbul'u bırakıp o şehre yerleşti! Son görünümü ve çalışması onu şaşırttı.](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/18809134/18809134-148x74.jpg)
![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/18809110/7b2270726f63657373223a7b2274797065223a22666f637573222c22636f6f7264696e61746573223a7b2278223a22302e3737222c2279223a22302e3431227d7d7d/18809110-148x74.jpg)